معماری
خانه / مد و ارایش / پوست مو / پوست / چند روش برای جوانتر بنظر رسیدن پوست

چند روش برای جوانتر بنظر رسیدن پوست

 

چند روش برای جوانتر بنظر رسیدن پوست

روشهای جوانسازی پوست

همه مردم عاشق این هستند که فارغ از میزان سن و سالشان همیشه جوان بنظر برسند.

ما پوستی بدون جوش، منافذ باز و لکه های بزرگ می خواهیم، اما خیلی اوقات فراموش می کنیم که باید چه کار کنیم تا عوامل پیری دیرتر به سراغمان بیایند.

اگر می خواهید از پوستتان مراقبت کنید اما روشش را نمیدانید شما را به خواندن این مطلب دعوت میکنم:

لکه های قهوه ای پوست: اگر لکه های قهوه ای روی پوستتان دارید، باید با سرم آنتی اکسیدان به سراغشان بروید، نه کرم های مختلف. لکه های قهوه ای بخاطر اشعه ها و گرمای خورشید بوجود می آیند و معمولا در ناحیه یبینی و چانه ظاهر میشوند. اولین کار این است که یک کلاه آفتابگیر خوب بخرید و آن را روزانه بر سرتان بگذارید.

با توجه به گفته محققان، استفاده از کرم میتواند باعث بدتر شدن لکه ها شود. به جای این کار، به سراغ سرُم آنتی اکسیدان بروید، سرم آنتی اکسیدان همانند ویتامین ث مشکل را برطرف میکند و از بوجود آمدن دوباره آن جلوگیری می کند.


منافذ بزرگ پوست: منافذ بزرگ را نمیتوان با ژل و یا چیز های این چنینی درست کرد، از سالیسیلیک اسید استفاده کنید. دلیل بزرگ شدن منافذ، از دست دادن کلاژن در پوست است و متاسفانه به همین دلیل است که نمیتوانید برای همیشه از دستشان رهایی یابید. کاری که میتوانید انجام دهید این است که آنها را کاملا تمیز کنید تا کوچکتر بنظر برسند. استفاده از ژل نمیتواند کارتان را راه بیاندازد، اما سالیسیلیک اسید به راحتی کار را انجام میدهد. از اسکراب پوست (لایه بردار)  یک بار در هفته استفاده کنید (اگر بیشتر استفاده کنید به پوستتان آسیب میرسد) وسالیسیلیک اسید را اول صبح به پوستتان بزنید و منافذ پوست را تمیز کنید.

زیر چشم: اگر زیر چشم هایتان گود باشد، کرم دور چشم به کارتان نمی آید. سرم پپتید چین و چروک را از بین میبرد و به سلول های پوست کمک میکند تا کلاژن بیشتری تولید کنند. و مهم تر از همه، از همه مهمتر کرم های چشم چربی کمتری دارند یعنی به راحتی محو میشوند و منافذتان را مسدود نمیکنند.

پوست خشک: اگر پوستتان خشک است، اسکرابهای پوست و کرمهای سنگین کمکی به شما نمیکنند! آنها پوستتان را خشک میکنند و مشکل شما را از آنچه بود، بیشتر می کنند. استفاده از یک اسید مرطوب کننده به صورتتان جان دوباره میدهد. وقتی میخواهید به دنبال کرم و محصولات آرایشی بگردید، مطمئن باشید که محصولی که میخرید مخصوص پوست های خشک باشد.

همچنین ببینید

با این روش ها از پوست خشک مراقبت کنید

 با این روش ها از پوست خشک مراقبت کنید کسانی که پوست خشک دارند همیشه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

قالب وردپرس
ما را حمایت کنید